Uluslararası Eğitimciler Derneği ve Hayrat Vakfı tarafından Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan protokol kapsamında düzenlenen Aydınlık yarınlara isimli kitap yarışmasında dereceye giren öğrenciler için yapılan ödül törenine katılan tüm mülki idare amirlerine ve halkımıza teşekkür ediyoruz.

Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

20.May.2022
Kur'an okumayı doğru ve en güzel şekliyle kolayca öğretiyor, dinimizi öğrenmenin en temel basamaklarından biri olan Kur'an eğitimini uzman ve yetkin hocalarla veriyoruz.

1000 yıllık mazimizle köprüler kurmak ve geçmişimizi daha iyi anlayıp geleceğimize yön vermek için en önemli mirasımız olan Osmanlıca'yı kolayca ve kısa bir zamanda öğretiyoruz.

Milli ve manevi değerler bağlamında gençlerimiz ve çocuklarımıza ahlak, edep, ictimai düsturlar, ana babaya saygı, vatan sevgisi, millet ve ümmet bilinci gibi konularda eğitimler vermekteyiz.

Çocuklarımızı gerek yıl içinde, gerekse yaz döneminde Kur'an-ı Kerim, osmanlıca, fıkıh, adab, siyer, manevi ve milli değerler eğitimi gibi konularda yetiştiriyor, etkinlik ve sosyal çalışmalarla geleceklerine kadim değerlerimiz ekseninde yön vermeye çalışıyoruz.

Çocuklarımız için pedagojik eğitim yaklaşımıyla, yetenek gelişimi, kuran ve değerler eğitimi, etkinlikler vb. içeriklerin sunulduğu kreş merkezimiz faaliyetine devam etmektedir.

Milli ve manevi değerler ekseninde, zaman yönetimi, hedef bilinci, verimli çalışma disiplini, aile ve çocuk eğitimi vb. konularda seminerler, paneller ve eğitimler düzenliyor, gençlerimiz ve yetişkinlerimizin her noktada kendilerini geliştirmeleri için etkin faaliyetler yapıyoruz.